A11 Hotel Obakoy

A11 Hotel ObakoyOtel Fotoğrafları

A11 Hotel ObakoyOtel Hakkında

A11 Hotel Obaköy sizleri en iyi şekilde misafir edebilmek için tüm donanımlarıyla hizmet vermektedir. Otelde bulunan Bar, Açık Yüzme Havuzu, Sauna gibi birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirebilmeniz için ise sizlere Animasyon, Su Sporları olanakları otel tarafından sunulmaktadır.

A11 Hotel Obaköy Ex. Taksim Obaköy, sizlere konakladığınız süre boyunca Bilardo Masası, Kuru Temizleme, Oyun Odası, Internet Bağlantısı, Lobi Bar, Market, Sağlık Hizmetleri, Açık Yüzme Havuzu, Restoran, Sauna, Hamam, Su Sporları hizmetleri sunmaktadır.

BİLGİLENDİRME

*Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

COVİD-19 İÇİN ALINAN ÖNLEMLER

Siz değerli misafirlerimiz ile doğrudan veya dolaylı şekilde ilişkide olan ve aynı zamanda birbiri ile temas halinde olan otel çalışanlarımızın hijyeni, onların sağlıklı kalmaları ve bu konuda bilinçlenmeleri, etkili bir genel hijyen uygulaması için en önemli faktörlerden birisidir. Bu konuda alınan önlem ve uygulamalarımız aşağıdaki gibidir.
✓ Çalışanlarımız işbaşı yapmadan önce dijital termometreler ile ateş ölçümleri yapılmaktadır.
Ateşi yüksek ve hastalık ile ilgili bulgulara rastlanan personelimiz işbaşı yaptırılmamaktadır.
✓ Kendisini iyi hissetmeyen personelimize iş yerine gelmemeleri ve yapılacak işlemler
konusunda talimat verilmiştir.
✓ Personel üniformaları sıklıkla değiştirilerek yıkanmakta ve personelimiz işbaşı yapmadan önce dezenfekte uygulamasından geçmektedirler.
✓ Personel ortak kullanım alanlarında ve geri plandaki çalışma ünitelerinde yeterli sayıda
dezenfeksiyon ünitesi mevcuttur. Her personelimiz hangi departmanda görev yaparsa yapsın
ellerini dezenfekte etmekle beraber mutlaka sık sık ellerini kuralına göre su ve sabun ile
yıkamak zorundadır.
✓ Kat hizmetleri, temizlik hizmetleri, yiyecek ve içecek üretim alanlarında ve bulaşıkhane gibi
geri planda çalışan personelimiz maske ve tek kullanımlık eldiven takmak zorundadır.
✓ Personel ortak kullanım alanlarında pandemi ve hijyen konularında afişler, broşürler
bulunmakta ve bu alanlarda güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.
✓ Her çalışanımız, misafirlerimiz ile ve de kendi aralarındaki ilişkilerinde güvenli fiziki mesafe
kuralını bilmekte ve uygulamaktadır.
✓ Misafir ile direkt ilişkide bulunan çalışanlarımız gerektiğinde maske uygulaması
yapmaktadırlar.
✓ Olası durumlarda eylem planlarımız mevcuttur. Her gün yapılan Operasyon Toplantılarında
bu konuların üzerinden devamlı geçilmektedir.

DEZENFEKSİYON İŞLEMLERİMİZ

Otelimizin Misafir Odaları, Restoranları, Barları, SPA Üniteleri, Genel Mekanları, ve tüm diğer misafir alanları ile Mutfak Alanları, Personel Kullanım Alanları, ofisler ve depolarımız detaylı bir şekilde Hidrojen Peroksit bazlı malzeme ile dezenfekte edilmiştir. Profesyonel ekipler tarafından yapılan dezenfeksiyon işlemlerine periyodik olarak devam edilecektir. Ayrıca otelimizin bünyesinde oluşturulan gezici dezenfeksiyon ekiplerimiz de bu konuda çalışmalar yapmaktadırlar.

GENEL MEKANLAR

Otelimizde kimyasal temizlik ürünleri konusunda uluslararası bilinirlikleri olan firmalar ile
çalışılmaktadır. Firma yetkilileri tarafından tüm personelimize düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler vermektedirler. Bu sayede temizlik esnasında uygun dozda ve doğru kimyasalların kullanılması sağlanmaktadır. Her alan için uygun temizlik malzemesi ve farklı ekipmanlar ile temizlik işlemleri yapılmaktadır. Tüm genel alanlarda ve tuvaletlerde, devamlı dokunulan yüzeyler, kapı kolları, tırabzanlar, asansörler, asansör butonları, lavabolar, bataryalar, pisuvar ve klozetlerin temizliğine her zaman olduğu gibi büyük özen gösterilmekte su ve deterjanla temizlik yapıldıktan sonra sulandırılmış çamaşır suyu ve klor tabletleri kullanılmaktadır. Her iki pisuvardan birisi kullanım dışı tutulmaktadır.
Tüm bu işlerde çalışan personelimiz bu işlemlerini maske ve tek kullanımlık eldivenler ile
yapmaktadır. Tüm genel mekanlarımızda, tuvaletlerimizde ve ihtiyaç duyulan her noktada el dezenfeksiyon aparatı ve üniteleri bulunmakta ve bunların takibi de titizlikle yapılmaktadır.
Temizlik ve dezenfeksiyon aralıkları sıklaştırılarak hazırlanan detaylı kontrol listeleri vasıtası ile denetlenmektedir. Asansörlerimizin kapasite kullanımları aynı anda, sadece bir ailenin üyeleri, aynı gruptan 4 kişi veya birbirini tanımayan maksimum 2 kişi binebilecek şekilde sınırlandırılmıştır. Asansör kullanım talimatları görünür yerlere koyulmuştur. Tüm ortak kullanım alanları ve genel mekanlardaki oturma grupları güvenli fiziki mesafeler dikkate alınarak yeniden düzenlenmiştir.

CHECK-IN ve CHECK-OUT İŞLEMLERİMİZ

Siz değerli misafirlerimizin kolay ve hijyenik olarak güvenli bir şekilde otellerimize girişiniz ve çıkışınız ile alakalı bir takım ilave önlemler alınmıştır. Bavullar ve diğer eşyalar, bu konuda gereken eğitimleri almış olan personelimiz tarafından dezenfekte edilmek sureti ile otelimize alınacak ve misafirlerimizin odalarına güvenli şekilde gönderilecektir. Giriş kapılarımızda misafirlerimiz ateş ölçümünden geçirilecek ve olumsuz bir durum olması halinde bu durum sadece kendileri ile paylaşılarak eylem planlarımızda yazıldığı şekilde gerekenler yapılacaktır.
Görevli personelimiz uygulamakta olduğumuz önlem ve aldığımız tedbirleri genel olarak anlatacak ve konu ile ilgili olarak yazılı bilgilendirme misafirlerimize verilecektir. Otelimizde resepsiyon personelimiz sizlere her konuda yardımcı olacak şekilde görevlendirilmişlerdir.
Otellerimize giriş ve çıkışlarda yoğunluk olmamasını sağlayacak tüm tedbirler alınmış, güvenli mesafe aralıkları gösterilmiş ve beklemek gerektiğinde güvenli dinlenme alanları oluşturulmuştur. Kapı kartları misafirlerimiz otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilmiş ve korumalı kılıflarında misafirlerimize güvenli şekilde verilecektir. Gereken belgeleri doldurmak için tarafınıza verilen kalemler dezenfekte edilmiş şekilde önceden hazırlanmıştır. Tüm giriş kayıt işlemleri güvenli fiziki mesafe göz önüne alınmak sureti ile gerçekleştirilecektir. Belli limitler dahilinde olmak üzere temassız POS Makinelerimiz kullanılacak ve tüm POS makineleri devamlı surette dezenfekte edilecektir. Check-in ve Check-out sırasında temas gerektirebilecek tüm işlemler mutlaka güvenli fiziki mesafe kuralı çerçevesinde ve usulüne uygun şekilde yapılacaktır.

MİSAFİR ODALARIMIZ

Tüm misafir odalarımızda amacımız sizlerin hijyenik ve tertemiz bir mekanda konaklamalarınızı yapacağınız ortamı sizlere sunmaktır. Oda Temizliğinde çalışan kat görevlisi personel ve idarecilerimiz maske ve tek kullanımlık eldivenler ile çalışmaktadırlar. Her odanın temizliği sonrasında diğer odanın temizliği başlamadan eller yıkanarak yeni maske, eldiven ve temizlik bezleri değişikliği yapılmaktadır. Oda temizliklerinde etkili dezenfektan ve çamaşır suyu kullanılmaktadır. Eller ile devamlı dokunulan yüzeylere daha çok önem verilmekte, kapı kolları, bataryalar, telefon ahizesi, televizyon kumandası, klima kumandası, aydınlatma anahtarları, minibarlar temizlikleri yapıldıktan sonra ayrıca dezenfekte edilmektedir. Havlu çeşitleri günlük değiştirilmekte ve bunların toplanması veya odaya konulması sırasında çırpma ve silkeleme işlemi yapılmamakta bu sayede toz ve partikül oluşumuna izin verilmemekte, kirliler ayrı ayrı poşetlenerek toplanmaktadır. Kullanılan tüm çarşaf ve havlular 90 derecede ve yeterli sürelerde yıkanmaktadır. Misafirlerimizin günlük kullanımına hazırlanan buklet malzemeleri yerlerine koyulmadan önce dezenfekte edilmektedir. Odalarımız temizlik işlemleri bittikten sonra minimum 1 saat süre ile havalandırılmakta ve rutin olarak ozonlama işlemine tabi tutulmaktadır. Oda kapasite kullanımları titizlikle takip edilerek mümkün olduğu kadar seyrek aralıklarla oda yerleştirilmeleri sağlanmakta ve Check-out yapılan odalarımıza tüm temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden sonra belli bir süre yeni misafir alınmamaktadır.

YİYECEK ve İÇECEK ÜNİTELERİMİZ

Tüm otellerimizde belli bir süre için oda kapasitelerimiz tamamı ile kullanılmayacaktır. Bu sayede yiyecek ve içecek ünitelerimizde gereken güvenli fiziki temas mesafesinin korunmasının sağlanması hedeflenmektedir. Otellerimizde açık büfe servis sistemimiz belli bir oranda daraltılacak, büfelerimizde daha hijyenik ve güvenli malzeme ve teçhizatlar kullanılarak sıklıkla yenileri ile
değiştirilecektir. Self servise izin verilmeyecek, görevli personelimiz büfelerde devamlı bulunacak, gerekli yönlendirmeleri ve servisi sağlayacaklardır.

SPOR ALANLARIMIZ SPA-FITNESS

Hamam, Sauna, Masaj alanlarında ve bakım hizmetlerinde son derece hijyenik şartlar oluşturulmak sureti ile ve güvenlikleri önceden sağlanmış veya tek kullanımlık malzeme ve materyaller ile hizmet verilecektir. Uygulamaları yapan tüm personelimiz her uygulama öncesi ve sonrasında kendi kişisel hijyenlerini sağlamak için belirlediğimiz kurallara uymak zorundadırlar ve kuru mekanlarda maske ile çalışmalarını yapacaklardır. Sauna, Hamam ve Buhar odalarımızda kullanım kapasiteleri hijyenik şartlara göre sınırlandırılmıştır. Fitness Salonumuzdaki tüm spor aletleri, makine ve teçhizatlar gerekli uygun mesafelerde tekrar düzenlemiş olup her kullanımdan sonra dezenfeksiyon işlemleri anında yapılacaktır. Giyinme-soyunma odaları, duşlar, tuvaletler gibi genel mekanlar ile kullanılan havlu, bornoz, peştamal gibi tüm malzemeler güvenli şekilde temizlenerek dezenfekte edilmektedir.

AKTİVİTELERİMİZ HAVUZ, PLAJ ve EĞLENCE

Havuz ve Plajlarımızdaki şezlong araları güvenli fiziki mesafe kuralına göre seyrekleştirilmek sureti ile yeni düzenler alınmaktadır. Havuz temizlikleri her zaman olduğu gibi herhangi bir hastalığa veya salgına yer vermeyecek kimyasal değerlere uygun şekilde yapılmaya devam edecektir.
Tüm şezlonglar, şezlong minderleri, plaj ve havuz malzemeleri günlük olarak gereken temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçirilmektedir. Günlük animasyon spor ve eğlence aktivitelerine güvenli fiziki mesafe kurallarına uygun olarak düşük kapasitelerde devam edilecektir.

ÜCRETSİZ AKTİVİTELER

*Gündüz ve gece animasyonları
*Mini-Club (4 – 12 yaş)
*Beach Volleyball, Fitness-Center, Masa tenisi
*Şezlong, Minder, Şemsiye,
*Havlu (Depozito karşılığı)
*İki adet açık yüzme havuzu, havuzlardan birisi aquaparklı
*Wifi (Lobide)
*Aerobic – Aquarobic
*Boccia
*Dart
*Dama
*Satranç
*Masa tenisi
*Jimnastik
*Step
*Fitness salonu
*Sahil voleybolu
*Su kaydırakları (belirli saatler)
*Miniclub
*Canlı müzik (haftada 2 gün)
*Gündüz ve gece animasyonu
*Okçuluk (animasyon programı dahilinde)
*Güneş şemsiyesi, şezlong ve minder
*Otopark
*Havlu
*Wifi (lobby)
*Uyandırma servisi

ÜCRETLİ AKTİVİTELER

*Her türlü ithal içecek,Taze sıkılmış meyve suları
*Motorlu su sporları
*Fotoğraf servisi
*Safe , Kuru temizleme
*Doktor muayenesi
*Bilardo
*Türk Hamamı,Sauna,Masaj
*Wifi (Odalarda)
*Türk Kahvesi
*Market
*Kasa kiralama (manuel)
*Doktor
*Yabancı alkollü içecekler
*Çamaşırhane servisi ve terzi
*Masaj
*Su sporları (özel işletmeye aittir.)
*Fotoğraf hizmetleri
*Telefon – Fax
*Türk hamamı
*Sauna
*Spa ve güzellik merkezi
*Türk kahvesi
*Kuyumcu
*Wifi (odada)
*Sıkma meyve suları

HAVUZ VE SAHİL

Tesis’e 50 metre mesafede olup kum – çakıl özelliği taşımaktadır. 200 metre uzunluğu bulunmaktadır. 120 m2’den oluşan özel iskelesi mevcuttur. 200 metre uzunluğu 40 metre genişliği mevcuttur.
1 adet açık havuz – 1 adet 3’lü kaydıraklı havuz – 1 adet çocuk havuzu – 1 adet çocuk havuzu arka blok

ÇOCUKLAR İÇİN

4-11 yaş arası çocuklar için; oyun alanı, bebek arabası (ücretli), mama sandalyesi, bebek yatağı, mini disco, oyun alanı

BALAYI KONSEPTİ

*Deniz manzaralı oda (Müsaitlik doğrultusunda)
*Çiçek
*Odaya kahvaltı (konaklama boyunca)
*Meyve tabağı

KONSEPT

Herşey Dahil

Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Sabah Kahvaltısı
10.00-10.30 Geç Kahvaltı
12.30-14.00 Öğle Yemeği
11.30-13.45 Pool Snack
14.00-16.00 Aqua Snack
11.00-16.00 Gözleme
16.30-17.30 Çay/Kahve/Kuru Pasta
19.00-21.00 Akşam Yemeği
22.00-23.00 Gece Çorbası
12.30-15.00 Havuz Bar (Dondurma)
10.00-23.00 Teras Bar
10.30-17.00 Pool Bar
09.00-18.00 Beach Bar
10.30-17.00 Aqua Pool Bar

*Minibar Girişte 1,5 Litre Şişe Su
*Her Şey Dahil uygulaması giriş günü saat 13:00’da başlayıp çıkış günü saat 12:00’da sona erer.
*Her şey dahil uygulaması sabah 07:00’de sabah kahvaltısı ile başlayıp gece 23:00’da sona erecektir. (Self servis)
*Her türlü alkollü/alkolsüz yerli içecekler yeri belirlenmiş restaurant ve barlarda limitsiz olarak fiyatlara dahil edilecektir.(Alkollü içecek servisi sabah 10:00’da başlayıp gece 23:00’da biter)
*18 yaşından küçüklere içki servisi yapılmayacaktır.
*Müşterilerimize girişte kol bandı takma zorunluluğu vardır.
*Yukarıda yerleri ve saatleri belirlenmiş barlar ve restaurantlar dışındaki mekanlarda yiyecek ve içecek servis yapılmayacaktır.
*Restaurant ve barların yerleri, saatleri mevsim şartlarına göre değiştirilebilir.
*Teras bar, havuz bar ve aqua havuz bar’da local ve soft içecekler servis edilir.
*Sahil bar soft içecekler ve bira servis edilmektedir.

Tesis deniz’e 50 metre mesafede olup sahili kum ve çakıl’dan oluşmaktadır.
Antalya Merkez 135 km
Antalya Havaalanı 130 km
Gazipaşa Havaalanı 38 km
Şehir Merkezi 2,5 km
AVM uzaklık 50 metre mesafededir.

A11 Hotel ObakoyOtel Konumu

A11 Hotel ObakoyOtelden Katılabileceğiniz Turlar & Aktiviteler

İndirim
  1250 TL 950 TL
Alanya tandem yamaç paraşütü profesyonel pilot eşliğinde yaklaşık 800 metre yüksekliğindeki bir tepeden atlayıp Kleopatra Plajına yaptığımız yaklaşık yirmi dakikalık heyacan verici bir uçuştur.
30 Dakika
Alanya
1

A11 Hotel ObakoyOtel Civarında Görülecek Yerler

Sosyal medyada paylaş

Bir yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir

A11 Hotel Obakoy

A11 Hotel Obakoy

Sosyal medyada paylaş

Bir yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir

İndirim Bildirimleri

Turlar ve oteller hakkında indirim bildirimlerini almak için e-posta aboneliğinizi başlatın.

Sitemap