Ana Sayfa Hakkımızda

Geziantalya.com

Gezi Antalya

Geziantalya.com

GeziAntalya.com’un profesyonel takım oyuncuları olarak GeziAntalya.com u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hedefleri, ve bu hedeflere ulaşmasına yardımcı olacak planları olan GeziAntalya.com, profesyonel ekibi ve kurumsal yapısıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak koşuluyla müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Beklentilerinize uygun en iyi alternatifleri en uygun koşullarda sunmayı amaçlayan GeziAntalya.com, Tatil kavramını internet üzerinden kolay ulaşılabilir edilebilir hale getirerek sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

GeziAntalya.com’ da otellerimizi ve turlarımızı detaylı olarak inceleyebilir ve diğer müşterilerimizin yorumlarını okuyarak beklentilerinize en uygun alternatifi seçebilirsiniz. Ayrıca, GeziAntalya.com’ dan tatil yapmak istediğiniz bölgeler hakkında detaylı bilgi alabilir ve böylece tatilinizi geçirirken bölgenin sunmuş olduğu bütün güzellikleri kolaylıkla keşfedebilirsiniz. GeziAntalya.com’ dan güncel tatil haberlerini okuyup, tatilinizi daha iyi organize edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, GeziAntalya.com’ u sürekli olarak takip etmek ve rezervasyon formlarımızdan yararlanarak bize bilgilerinizi vermek ve sizin için en iyi tatili en iyi koşullarda sunmamızı beklemektir.

GeziAntalya.com size en iyiyi sunmak için her zaman hizmetinizdedir.

İletişim BilgileriBize nasıl ulaşabilirsiniz?

Gezi Antalya'ya ulaşmak çok kolay! Adres, telefon, e-posta bilgilerimizi ve harita konumumuzu aşağıda bulabilirsiniz.
İkia LTD
Rezervasyon Talepleri
Aşağıda yer alan iletişim kanallarından bize ulaşabilir ve rezervasyonunuzu en kısa sürede yaptırabilirsiniz. Böylece tatil ya da tur planlarınıza daha çok zaman kalır.
Adres
Elmalı Mah. 1. Sokak ( Hükümet Caddesi )
No: 8/1 – Saat Kulesi Karşısı
Muratpaşa / ANTALYA
Bizi Arayın
0242 242 45 42
0549 549 45 42
E-posta Yazın
info@geziantalya.com