Tünektepe Döner Gazino

Döner Gazino, Antalya’nın merkezine kuşbakışı tamamen hâkim olan tünek tepede bulunur ve tatilciler için muhteşem bir seçenektir. Antalya merkezin batı tarafında bulunan Tünek tepenin yüksekliği yaklaşık olarak 618 metredir. Bu tepenin en üstünde yani bu tepenin de tepesinde kendi ekseninde dönen, fakat içindeki misafirlerine bunu asla hissettirmeyen bir döner gazino bulunmaktadır.
Döner Gazino, Antalya’nın merkezine kuşbakışı tamamen hâkim olan tünek tepede bulunur ve tatilciler için muhteşem bir seçenektir. Antalya merkezin batı tarafında bulunan Tünek tepenin yüksekliği yaklaşık olarak 618 metredir. Bu tepenin en üstünde yani bu tepenin de tepesinde kendi ekseninde dönen, fakat içindeki misafirlerine bunu asla hissettirmeyen bir döner gazino bulunmaktadır. Çok rahatlıkla güzel bir müzik eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Sadece bulunduğunuz pencere kenarında manzara değişince yönünüzün değiştiğini anlayabilirsiniz. Döner Gazinonun hemen dışında manzarayı aranızda cam olmadan çıplak gözle izleyebileceğiniz açık hava olan disco, bar ve kafesi bulunmaktadır.

 

Bir rivayete göre bu tepeye bir zamanlar teleferik yapılmak istenmiş, tepe noktası inşa edilmiş, teleferik yapılmayınca bu tesis döner gazinoya dönüştürülmüştür. Bir dönem, bu tesisin seyir terasından yamaç paraşütü atlaşyışları da gerçekleştirilmiştir.

Adres:
Tünektepe, Konyaaltı / Antalya
GPS:
36.821309581216305, 30.583491325378418
Sosyal medyada paylaş

Bir yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir

İndirim Bildirimleri

Turlar ve oteller hakkında indirim bildirimlerini almak için e-posta aboneliğinizi başlatın.