Evrenseki Plajı

Evrenseki Belediyesi tarafından yapılan ve Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip Evrenseki Plajı, vatandaşa verdiği hizmetlerle de adından söz ettiriyor. Mavi bayraklı plajları, kafeleri, soyunma kabinleri, duşları, voleybol ve futbol alanlarıyla otellerin yabancı turistlere sunduğu hemen hemen tüm imkanları ücretsiz olarak yerli vatandaşa sunan Evrenseki Belediyesi, yerli yabancı herkesin takdirini topluyor.
Evrenseki Belediyesi tarafından yapılan ve Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip Evrenseki Plajı, vatandaşa verdiği hizmetlerle de adından söz ettiriyor. Mavi bayraklı plajları, kafeleri, soyunma kabinleri, duşları, voleybol ve futbol alanlarıyla otellerin yabancı turistlere sunduğu hemen hemen tüm imkanları ücretsiz olarak yerli vatandaşa sunan Evrenseki Belediyesi, yerli yabancı herkesin takdirini topluyor. Vatandaşlar Evrenseki Halk Plajı’nın bölgedeki en iyi, en temiz ve en kaliteli halk plajı olduğundan hem fikirler.

 

Antalya Valisi Ahmet Altıparmak tarafından örnek sahil şeridi düzenlemesi olarak lanse edilen ve birçok üniversitenin peyzaj mimarlığı öğrencileri tarafından incelenen Evrenseki Plajı, üç tane halk plajı ile yerli halka hizmet veriyor. Manavgat bölgesinin en çok rağbet gören plajı olan Evrenseki Halk Plajında, plaja giriş olsun, şezlonglar olsun tamamı ücretsiz. 24 saat özel güvenliğin olduğu plajda, soğuk su ve meyve suları da Evrenseki Belediyesi tarafından vatandaşlara ücretsiz ikram ediliyor.

Halk plajının yanında bulunan voleybol ve futbol sahalarından da gün boyunca vatandaşlar istedikleri gibi faydalanıyor. Bir çok ulusal organizasyona ev sahipliği yapan spor alanlarında vatandaşlar spor yapma imkanı buluyor. Bu alanda gerçekleştirilen tüm spor etkinlikleri de ücretsiz bir şekilde vatandaşlara sunuluyor.

Evrenseki Halk Plajı’nda bulunan kafede ise vatandaşlar uygun fiyatlara yiyeceklerini temin edebiliyorlar. Gelirinin tamamını Evrensekispor’a aktarıldığı kafede, hamburgerden tosta, patates kızartmasından köfteye kadar birçok çeşit yiyecek ve içecek vatandaşın bütçesini sarsmayacak bir fiyata satışı gerçekleştiriliyor.

Halk plajlarında, halka kaliteli hizmet vermekten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Evrenseki Belediye Başkanı Recep Barut ise, beş yıldızlı otellerin plajlarındaki standartları, Evrenseki Halk Plajı’nda halka sunduklarını kaydetti. Belediye olarak doğu ve batı halk plajlarında ücretsiz hizmet ettiklerini vurgulayan Barut, “Turizm bölgesi olan beldemizin sahillerinin bu standartları taşıması bizim için şarttı. Gerçekleştirdiğimiz bu proje tüm Türkiye’ye örnek olmuş ve birçok belediye tarafından örnek alınmış bir proje. Evrenseki plajının ünü ülke sınırlarını aşmış bir durumda.” Dedi.

Adres:
Evrenseki Plajı Manavgat / Antalya
GPS:
36.8131229, 31.31252029999996
Sosyal medyada paylaş

Bir yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir

İndirim Bildirimleri

Turlar ve oteller hakkında indirim bildirimlerini almak için e-posta aboneliğinizi başlatın.