Yeriniz Anasayfa Şehir Rehberi Bilgi Bankası Tünektepe Döner Gazino

Tünektepe Döner Gazino

Konyaaltı, Merkez
Detay

Iletisim Bilgileri

Adres:
Tünektepe Konyaaltı / Antalya
GPS:
36.821309581216305, 30.583491325378418

Döner Gazino, Antalya’nın merkezine kuşbakışı tamamen hâkim olan tünek tepede bulunur ve tatilciler için muhteşem bir seçenektir. Antalya merkezin batı tarafında bulunan Tünek tepenin yüksekliği yaklaşık olarak 618 metredir. Bu tepenin en üstünde yani bu tepenin de tepesinde kendi ekseninde dönen, fakat içindeki misafirlerine bunu asla hissettirmeyen bir döner gazino bulunmaktadır. Çok rahatlıkla güzel bir müzik eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Sadece bulunduğunuz pencere kenarında manzara değişince yönünüzün değiştiğini anlayabilirsiniz. Döner Gazinonun hemen dışında manzarayı aranızda cam olmadan çıplak gözle izleyebileceğiniz açık hava olan disco, bar ve kafesi bulunmaktadır.

Bir rivayete göre bu tepeye bir zamanlar teleferik yapılmak istenmiş, tepe noktası inşa edilmiş, teleferik yapılmayınca bu tesis döner gazinoya dönüştürülmüştür. Bir dönem, bu tesisin seyir terasından yamaç paraşütü atlaşyışları da gerçekleştirilmiştir.

  Simdilik bu konuda size sunabilecegimiz teklif yok.
  Akşam Yemeği
  Alkollü İçecekler
  Alkolsüz İçecekler
  Animasyon
  Aquapark
  Denize Sıfır
  Dinlenme
  Eğlence
  Ekipman
  Güvenlik
  Herşey Dahil
  İçecek
  İslami - Tesettür
  Kahvaltı
  Konaklama
  Oda Kahvaltı
  Öğle Yemeği
  Rehberlik
  Sigorta
  Tam Pansiyon
  Transfer
  Ultra Herşey Dahil
  Yarım Pansiyon
  Yiyecek
  Antalya' nın Kemer' e giden çıkışında büyük liman kavşağı vardır. Oradaki ışıklardan sağa girin ve tabelaları takip edin. Tepenin arkasından 650m kadar tırmandıktan sonra tesise ulaşırsınız.

  Hizli Rezervasyon

  Kisisel Bilgiler
  (*) ile isaretli alanlar doldurulmasi zorunlu alanlardir
  Rezervasyonunuz ilgili departmana gonderildi. Rezervasyonunuz incelendikten sonra teyit icin ilgili arkadaslar size belirttiginiz telefon numarasindan ulasacaklardir. Teknik bir ariza veya elimizde olmayan bir sebepten dolayi sizi aramaz isek, lutfen bizimle iritibata geciniz.
  Lutfen doldurulmasi zorunlu alanlari eksiksiz ve gercek bilgiler ile doldurunuz.

  Harita


  Puan Ver

  Yazı
  Bilgi
  Görsel
  Konum
  Tecrübe