Yeriniz Anasayfa Turlar Günübirlik Turlar Side Jeep Safari
TL 200

Side Jeep Safari

Antalya, Manavgat, Side
Detay

Iletisim Bilgileri

Adres:
Side Manavgat / Antalya
GPS:
36.7666667, 31.388888899999984
Telefon:
+90 549 549 45 42
info@geziantalya.com
Web:
http://www.antalyaturu.com

JEEP SAFARİ; 4, 6, 8 ‘er kişilik üstü açık 4 X 4 arazi jeepleri ve unimoglar ile eşsiz manzaralı Toros’ları keşfetmek, inişli çıkışlı tozlu topraklı parkurunda bir serüven yaşamak,doğa ile bütünleşip asfalt yollardan ve kalabalıktan uzakta,çamların yeşili, gökyüzünün mavisi ve dağların morluğunda hem gözlerinizi hem de ruhunuzu dinlendirmek için yapılan günübirlik gezi ve turlardır…

Tur esnasında 4X4 arazi jiplerini Toroslar’ın engebeli,el değmemiş doğal güzellikleri arasındaki patikalarda kendiniz kullanarak eşsiz sürüş macerası deneyimi ve adrenali

  Teklif Detay Fiyat Katilimci Sayisi
  Side Jeep Safari Transferler, Tam gün jeep safari, açık büfe öğle yemeği, rehberlik ve sigorta dahil TL 200
  Akşam Yemeği
  Alkollü İçecekler
  Alkolsüz İçecekler
  Animasyon
  Aquapark
  Denize Sıfır
  Dinlenme
  Eğlence
  Ekipman
  Güvenlik
  Herşey Dahil
  İçecek
  İslami - Tesettür
  Kahvaltı
  Konaklama
  Oda Kahvaltı
  Öğle Yemeği
  Rehberlik
  Sigorta
  Tam Pansiyon
  Transfer
  Ultra Herşey Dahil
  Yarım Pansiyon
  Yiyecek
  - Sabahleyin 09:30 - 10:00 arası katılımcılar otellerinden veya önceden belirlenmiş alınış noktalarından direk jeepler ile veya programa göre toplama aracı toplanarak şehir dışındaki jeep safari başlama noktasına getirilir.
  - Tüm jeepler gruplara paylaştırılarak brifing verilir ve birlikte konvoy halinde yola çıkılır. Toroslar' ın el değmemiş büyüleyici manzarası, tertemiz ve serin havası özellikle de mevsim yaz ise yoğun ağustos böceği seslerinin arasında yol alınır.
  - Kimi zaman trekking yapılarak yürünen patikalar, ilginç arazide bazen bir dere yatağından tıpkı bir sürat motoru gibi suları yara yara geçen , bazen de 70 derece meyilli engebeler aşan 4 X 4 jeeplerle yaşanan inanılmaz adrenalin, kimi zaman tarihin derinliklerine dalıp gideceğiniz ören yerleri ziyaretleri, kimi zaman Toroslar' daki bakir cennet doğanın imreneceğiniz ve hatta kıskanacağınız güzelliklerini yaşayan insanlarla tanışmak, bazen de kaybeden grubun suya düşerek sırılsıklam olduğu neşeli, eğlenceli ve hayli çekişmeli ip çekme yarışmaları ve diğerleri.
  - Kısacası Toros'larda Jeep Safari deneyiminizin sonunda adeta bitmesini istemediğiniz bir rüyadan uyandırılıyor havasını yaşayacaksınız
  - Doğa, temiz hava, adrenalin, heyecan, tarih, kültür ve eğlence dolu bir günün sonunda farklı patikalardan dönüş için hareket edilerek hayatınızda unutamayacağınız bir gün geçirmenin mutluluğu ile tüm katılımcılar otellerine veya alınış noktalarına 17:00 - 17:30 arası geri bırakılırlar.
  - Gidiş - dönüş transferleri.
  - Tam günlük jeep safari turu.
  - Profesyonel şoför ve Profesyonel rehberlik.
  - Öğle yemeği
  - Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile ; Jeep Safari süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.
  Manavgat ve Side bölgesi
  Diğer bölgelerde de jeep safari turlarımız vardır. Fakat parkurlar farklıdır.

  Hizli Rezervasyon

  Kisisel Bilgiler
  (*) ile isaretli alanlar doldurulmasi zorunlu alanlardir
  Rezervasyonunuz ilgili departmana gonderildi. Rezervasyonunuz incelendikten sonra teyit icin ilgili arkadaslar size belirttiginiz telefon numarasindan ulasacaklardir. Teknik bir ariza veya elimizde olmayan bir sebepten dolayi sizi aramaz isek, lutfen bizimle iritibata geciniz.
  Lutfen doldurulmasi zorunlu alanlari eksiksiz ve gercek bilgiler ile doldurunuz.

  Harita


  Puan Ver

  Yazı
  Bilgi
  Görsel
  Konum
  Tecrübe