Yeriniz Anasayfa Şehir Rehberi Bilgi Bankası Olympos Plajı

Olympos Plajı

Antalya, Kumluca
Detay

Iletisim Bilgileri

Adres:
Olympos Kumluca / Antalya
GPS:
36.39625937652642, 30.475945472717285

Olympos Plajı yazın genelde kuruyan bir nehrin denize döküldüğü yerde küçük bir koy olarak bölgenin sakin ve gözde plajlarından biridir. Plaja yakın bir noktada buz gibi kaynak suyu çıkar ve bu su da nehir yatağını takip ederek denize dökülür. Bu yüzden, ılık deniz suyunun keyfini sürerken bir anda buz gibi bir su akıntısı sizi keyfinizden edebilir. Ayrıca yazın biraz fazla kalabalıktır. Plaja ulaşmak için Olympos Antik Kenti’ nin içinden geçmeniz gerekli olduğu için ören yeri giriş ücreti ödersiniz. Şayet müze kartınız var ise, kartınızı kullanarak giriş sağlarsınız. Plajda şezlong veya şemsiye hizmeti verilmemektedir. Olympos Plajı olarak adlandırılan bölge biraz dar bir bölgedir. Daha ferah bir plaj keyfi yaşamak isterseniz plaja girdiğinizde sol tarafa doğru yürüyün; Olympos ile Çıralı plajlarının birleştiği noktayı göreceksiniz. Devamında ise uçsuz bucaksız Çıralı plajında da alternatif olarak güneşlenip denize girebilirsiniz.

  Simdilik bu konuda size sunabilecegimiz teklif yok.
  Akşam Yemeği
  Alkollü İçecekler
  Alkolsüz İçecekler
  Animasyon
  Aquapark
  Denize Sıfır
  Dinlenme
  Eğlence
  Ekipman
  Güvenlik
  Herşey Dahil
  İçecek
  İslami - Tesettür
  Kahvaltı
  Konaklama
  Oda Kahvaltı
  Öğle Yemeği
  Rehberlik
  Sigorta
  Tam Pansiyon
  Transfer
  Ultra Herşey Dahil
  Yarım Pansiyon
  Yiyecek
  Kendi aracınız varsa, Antalya' dan Kemer istikametine gidin. Kemer' e girmeden, çevre yolundan Kumluca istikametine devam edin. Önünüze önce Phaselis yol ayrımı gelecek; girmeyin, anayoldan devam edin. Sonra Çıralı yol ayrımı gelecek, ona da sapmayın. Hemen ardından Olympos yol ayrımını görürsünüz. Oradan dönün ve yolu sonuna kadar takip edin. Kendi aracınız yoksa; Antalya otogarında ilçeler terminali var. Oradan Kumluca minibüslerine binin ve Olympos' a gitmek istediğinizi söyleyin. Minibüs sizi yol ayrımındaki tesiste indirir; oradan tekrar başka bir minibüs ile aşağıya inersiniz.

  Hizli Rezervasyon

  Kisisel Bilgiler
  (*) ile isaretli alanlar doldurulmasi zorunlu alanlardir
  Rezervasyonunuz ilgili departmana gonderildi. Rezervasyonunuz incelendikten sonra teyit icin ilgili arkadaslar size belirttiginiz telefon numarasindan ulasacaklardir. Teknik bir ariza veya elimizde olmayan bir sebepten dolayi sizi aramaz isek, lutfen bizimle iritibata geciniz.
  Lutfen doldurulmasi zorunlu alanlari eksiksiz ve gercek bilgiler ile doldurunuz.

  Harita


  Puan Ver

  Yazı
  Bilgi
  Görsel
  Konum
  Tecrübe