Yeriniz Anasayfa Şehir Rehberi Bilgi Bankası Küçük Çaltıcak Piknik Alanı

Küçük Çaltıcak Piknik Alanı

Antalya, Konyaaltı, Merkez
Detay

Iletisim Bilgileri

Adres:
Küçük Çaltıcak Konyaaltı / Antalya
GPS:
36.793548, 30.57431900000006

Çaltıcak Plajları ve Piknik Alanları’ nın en dikkati çeken özellikleri, Kızılçam ağaçları arasında yer alması ve plajın küçük, korunaklı körfezlerin kenarında bulunmasıdır. Antalya Kemer karayolunun 16. ve 17. kilometrelerinde yer alan Çaltıcak Plajları, karayolunun da 200 metre güneyinde bulunur. Bu konumlarından dolayı Çaltıcak Plajları, elverişli karayolu ulaşım imkanlarına sahiptir.

Çaltıcak Piknik alanlarında, Topçam piknik alanlarının aksine ince kumullar geniş yer kaplar. 15 metre ile 40 metre arasında değişen geniş kumsallar ve ince kumulları bu plajların başlıca çekim güçleridir. Plaj gerisindeki kızılçam ağaçlarının aralarına kadar uzanan kumullar, özellikle yerli ziyaretçilerin ilgisini çeker.

Çaltıcak Plajlarında turistik alt yapı imkanlarının yeterli derecede bulunduğu söylenebilir. Spor yapma imkanları, su sporu için gerekli deniz gereçleri ve turistik işletmeleri ile Çaltıcak Plajları, model bir plaj görünümüne sahiptirler.

Orman yangını sorunu, plaj çevresini tehdit eden başlıca sorundur. Topçam plajı için geçerli olan yangın tehlikesi ve alınması gereken önlemlerin tamamı Çaltıcak Plajları için de geçerlidir. Karayolunun plaj ve dinlenme alanlarına oldukça yakın olması ve karayolundan geçen araçlardan bilinçsizce atılan sönmemiş izmaritler nedeniyle sahada her yıl ufak çaplı da olsa yangın olaylarına rastlanır.

  Simdilik bu konuda size sunabilecegimiz teklif yok.
  Akşam Yemeği
  Alkollü İçecekler
  Alkolsüz İçecekler
  Animasyon
  Aquapark
  Denize Sıfır
  Dinlenme
  Eğlence
  Ekipman
  Güvenlik
  Herşey Dahil
  İçecek
  İslami - Tesettür
  Kahvaltı
  Konaklama
  Oda Kahvaltı
  Öğle Yemeği
  Rehberlik
  Sigorta
  Tam Pansiyon
  Transfer
  Ultra Herşey Dahil
  Yarım Pansiyon
  Yiyecek

  Hizli Rezervasyon

  Kisisel Bilgiler
  (*) ile isaretli alanlar doldurulmasi zorunlu alanlardir
  Rezervasyonunuz ilgili departmana gonderildi. Rezervasyonunuz incelendikten sonra teyit icin ilgili arkadaslar size belirttiginiz telefon numarasindan ulasacaklardir. Teknik bir ariza veya elimizde olmayan bir sebepten dolayi sizi aramaz isek, lutfen bizimle iritibata geciniz.
  Lutfen doldurulmasi zorunlu alanlari eksiksiz ve gercek bilgiler ile doldurunuz.

  Harita


  Puan Ver

  Yazı
  Bilgi
  Görsel
  Konum
  Tecrübe
  Sercan sezgin
  2016-04-30 13:59:21
  14 TL giriş ücreti nedir arkadaş ? Ayıp ayıp...!!!
  Mehmet arslan
  2015-07-15 04:43:55
  Kücük calticakta bulunan işletmeyi begenmiyorum. Ne temizliği ne de duzeni ve ne de wc duş hizmetleri beş para etmez. Ancak 10 para verip girmek zorunda kalıyorum.
  Vatandaş
  2015-05-18 10:04:03
  Koylar çok güzel ama içerisi pislik içinde tuvaletler temiz değil lambaları yanmaz dışarı taşmış insanların el yıkama yerleri pislik içinde araç başına 14 tl ücret alıyorlar yazık gerçekten gidilecek bir yer değil