Yeriniz Anasayfa Turlar Doğa & Yürüyüş Turları Gebiz - Uçansu Şelalesi Doğa Yürüyüşü
TL 59

Gebiz - Uçansu Şelalesi Doğa Yürüyüşü

Antalya, Manavgat, Merkez, Serik
Detay

Iletisim Bilgileri

Adres:
Uçansu Şelalesi Gebiz / Serik / Antalya
GPS:
37.10884201717498, 30.936126708984375
Telefon:
0532 604 00 92
info@geziantalya.com

Toros dağlarının eteğinde saklı kalmış doğa güzellikleri arasında muhteşem bir doğa yürüyüşü sizleri bekliyor. Antalya’ ya yaklaşık 50 km mesafede olan Gebiz beldesinden başlayan bir doğa yürüyüşümüzde iİki ayrı yürüyüş parkurunu tamamlayabilirsiniz: Biri 10 km’ lik kolay parkur, diğeri de 15 km’ lik zor parkur. Gün bitiminde Antalya’ da böyle saklı kalmış cennetler de var mıymış diyebileceğiniz; sağlığa, manzaraya ve oksijene doyacağınız aktivitemiz özel gruplara tecrübeli ve eğitimli trekking rehberimiz eşliğinde siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

  Teklif Detay Fiyat Katilimci Sayisi
  Gebiz - Uçansu Şelalesi Doğa Yürüyüşü Transferler, tam gün doğa yürüyüşü, öğle yemeği, profesyonel rehberlik ve sigorta dahil TL 59
  Akşam Yemeği
  Alkollü İçecekler
  Alkolsüz İçecekler
  Animasyon
  Aquapark
  Denize Sıfır
  Dinlenme
  Eğlence
  Ekipman
  Güvenlik
  Herşey Dahil
  İçecek
  İslami - Tesettür
  Kahvaltı
  Konaklama
  Oda Kahvaltı
  Öğle Yemeği
  Rehberlik
  Sigorta
  Tam Pansiyon
  Transfer
  Ultra Herşey Dahil
  Yarım Pansiyon
  Yiyecek
  - Yaklaşık Saat: 10.15’te Cumhuriyet tarihinin en eski köylerinden olan Kozan Köyü’nün içinden geçerek, yaklaşık saat: 11.00’de Pednelissos antik şehir kalıntılarına varılır.
  - Otobüs yürüyüşün bitiş noktası olan Uçan1 şelalesine gider ve orada bekler. Pednelissos kentinin gezilmesi yaklaşık yarım saat sürer.
  - Daha sonra yaklaşık saat: 12.30’da yarım saatlik atıştırma molası verilecek ovaya varılır. Bu ova yeşillikler ve Yörük yerleşimiyle ve Pednelissos döneminden kalma değirmen kalıntılarıyla görülmeye değer.
  - Yaklaşık 13.00 gibi yürüyüş tekrar başlar. 14.30’da Uçan 2' ye varıyoruz. Burada 15 dakika manzara molasından sonra yaklaşık saat: 15.30’da yürüyüş Uçan 1 Şelalesinde sona erer.
  - Burada bulunan tesiste yemek verilebilir.
  - Gidiş dönüş transferleri.
  - Öğle yemeği.
  - Profesyonel Rehberlik ve Sİgorta

  Hizli Rezervasyon

  Kisisel Bilgiler
  (*) ile isaretli alanlar doldurulmasi zorunlu alanlardir
  Rezervasyonunuz ilgili departmana gonderildi. Rezervasyonunuz incelendikten sonra teyit icin ilgili arkadaslar size belirttiginiz telefon numarasindan ulasacaklardir. Teknik bir ariza veya elimizde olmayan bir sebepten dolayi sizi aramaz isek, lutfen bizimle iritibata geciniz.
  Lutfen doldurulmasi zorunlu alanlari eksiksiz ve gercek bilgiler ile doldurunuz.

  Harita


  Puan Ver

  Yazı
  Bilgi
  Görsel
  Konum
  Tecrübe