Yeriniz Anasayfa Turlar Günübirlik Turlar Belek Scuba Dalış Turu
TL 140

Belek Scuba Dalış Turu

Antalya, Belek, Serik
Detay

Iletisim Bilgileri

Adres:
Belek
GPS:
36.85, 31.049999999999955
Telefon:
+90 549 549 45 42
info@geziantalya.com
Web:
http://www.antalyaturu.com

Daha önce dalış tecrübesi yaşamadıysanız suyun altında gözlerinize inanmayacaksınız. Bu turumuzda zaten gerekli önlemlerin hepsini almış bulunmaktayız. Suya ilk girdiğiniz de biraz heyecanlanacaksınız fakat bu sizi korkutmasın zaten dalış hocalarımız da sizinle birlikte dalış gerçekleştirecekler. Hayata bakış açınızı değiştirebilecek bir organizasyondur. Herhangi bir tecrübeniz olmaksızın isteyen herkes günü birlik dalış turlarımıza katılabilir.

Dalış turuna katılmak için tek yapmanız gereken kendinize biraz güvenmenizdir. Gerekli tüm ekipmanlar ve profesyonel ekibimiz sizlere gün boyu eşlik edeceklerdir. Denizin altında başka bir dünya olduğunu keşfetmek ve o dünya ile iç içe bir gün geçirmek için güzel bir organizasyon olacaktır. Ekipmanlar, rehberlik hizmeti, dalış hocaları ve sigortalar fiyatımıza dahildir.

Belek bölgesinden dalış turumuza katılmak isteyen misafirlerimiz için her gün Belek bölgesitransferimiz vardır. Sabah 08:00 civarı otellerinden veya konakladıkları yerden alınan misafirler Kemer’ de getirilirler ve saat 10:00 civarı turumuz başlar. Gruplar halinde dalış yapan misafirler dalış yapmadıkları sürede de güneşlenebilirler, denize girebilirler. Tekne turu ili dalış turunun bir arada yaşandığı bu turumuz saat 16:00 civarı son bulur ve misafirler tekrar Belek’ e transfer edilirler.

  Teklif Detay Fiyat Katilimci Sayisi
  Belek Dalış Turu Transfer ve öğle yemeği dahil TL 140
  Akşam Yemeği
  Alkollü İçecekler
  Alkolsüz İçecekler
  Animasyon
  Aquapark
  Denize Sıfır
  Dinlenme
  Eğlence
  Ekipman
  Güvenlik
  Herşey Dahil
  İçecek
  İslami - Tesettür
  Kahvaltı
  Konaklama
  Oda Kahvaltı
  Öğle Yemeği
  Rehberlik
  Sigorta
  Tam Pansiyon
  Transfer
  Ultra Herşey Dahil
  Yarım Pansiyon
  Yiyecek

  Hizli Rezervasyon

  Kisisel Bilgiler
  (*) ile isaretli alanlar doldurulmasi zorunlu alanlardir
  Rezervasyonunuz ilgili departmana gonderildi. Rezervasyonunuz incelendikten sonra teyit icin ilgili arkadaslar size belirttiginiz telefon numarasindan ulasacaklardir. Teknik bir ariza veya elimizde olmayan bir sebepten dolayi sizi aramaz isek, lutfen bizimle iritibata geciniz.
  Lutfen doldurulmasi zorunlu alanlari eksiksiz ve gercek bilgiler ile doldurunuz.

  Harita


  Puan Ver

  Yazı
  Bilgi
  Görsel
  Konum
  Tecrübe